Kereskedő/kereskedelmi asszisztens állás Csongrádon az Ipari parkban

Pwent Kft.
Csongrád
2019. 08. 22.

Cégünk neves gázipari gyártócégek képviseletét látja el Közép- és Kelet-Európában.

Gázpalackok, gázpalack köteg, trailer, bündel, karbantartó gépek gázpalackokhoz és tűzoltókészülékekhez.

Olyan cégeknek kínálunk megoldásokat akik alacsony- vagy magasnyomású gázpalackokkal, gázokkal, FM200 vagy Novec oltóanyagokkal dolgoznak.

Nemzetközi kereskedelmünk támogatására keresünk kereskedelemi asszisztenst/irodai ügyintézőt.

Feladatok

  • Hívások kezelése, érdeklődések fogadása
  • Általános irodai levelezés elvégzése
  • Postabontás, posta kezelése
  • Ajánlatok elkészítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, gyártókkal
  • Rendelések és vevői kiszolgálás technikai lebonyolítása
  • Logisztikai ügyintézés - szállítmányok leszervezése, nyomonkövetése

Elvárások

  • Végzettség szintje:Minimum középfok (Külkereskedelem előny jelent)
  • Elvárt tapasztalat: Pályakezdő lehetséges
  • Nyelv: Angol társalgási, egyéb nyelv ismerete előnyt jelent
  • Számítógépes ismeret: Office csomag (Word, Excel, PowerPoint), Internethasználat
  • Jogosítvány: B

Előnyök

  • Kis cég, önálló, változatos komplex munkavégzés. Változatos de szabályozott munka. Betanítási és fejlődési lehetőség.

Amit kínálunk

  • Rugalmasság, szép feladatok.
  • Tényleges nyelvhasználat és számítógépes tudás növelése.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!