Helyszíni építésvezető álláslehetőség

Stravaco Kft.
Országosan
2021. 10. 13.

A STRAVACO csoport, egy 25 éves tapasztalattal, de fiatalos lendülettel rendelkező, a jövőre nézve pedig folyamatosan ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoport. A folyamatos növekedésünknek hála mára már több, mint 60 embert foglalkoztatunk Magyarországon.

Dolgozz egy olyan munkahelyen, ahol a helyed hosszútávon biztosított, ahol megbecsült tagja lehetsz a csapatnak, és ahol fontosnak tartjuk a munkavállalóink érdekeit!

Feladatok

  • Projektekhez kapcsolódó helyszíni műszaki irányítása
  • Technológiai utasítások, munkavédelmi előírások betartatása
  • Projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, napi jelentések küldése
  • Saját csapatok és alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal

Elvárások

  • Megbízható, és kellően lendületes
  • Fontosnak tartja a hosszútávú munkalehetőséget egy folyamatosan fejlődő cégcsoportnál
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat műszaki irányítás terén
  • Építőipari területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő képesség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely vagyunk, folyamatosan fejlődünk
  • Kiemelkedő munkabért biztosítunk kollegáinknak
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Elhivatott, lendületes, összetartó csapat vagyunk
  • Hosszú távra keresünk új kollégát
  • Támogatunk a fejlődésben, egy stabil, cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid
  • Adminisztratív és műszaki háttértámogatás
  • Szállás és ebéd biztosítása minden vidéki munkaterületen

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!